Jdi na obsah Jdi na menu
 


7 - Vůz ( 16 - Věž )

Astrologicky je Vůz spojen se znamením Raka. Pro Raka je velmi důležitá rodina, minulost a s ní spojené emocionální vazby. Rak musí přijmout skutečnost, že se vše mění, pak se bude cítit méně ohrožen a bude změny snáze přijímat. Má velmi citlivou duši, ale často ji schovává pod tvrdým krunýřem, protože se bojí zranění. Je to znamení až přecitlivělé na sebe sama a ve chvíli, kdy mu lehounce šlápnete na palec, začne ronit potoky slz a stáhne se na velmi dlouhou dobu do svého krunýře.

Všeobecně - osvobození se od myšlenek a názorů přejatých od jiných, např. od rodičů nebo učitelů - jít po vlastní cestě s plnou důvěrou - poznání a důvěra v sebe sama rostou s překonáváním těžkostí, strachů a vnitřních protikladů - ale též přeceňování vlastních sil, chvástání se, lehkovážnost a netrpělivost. Nový začátek, připravenost na něco nového, sebezkoumání, nová síla a jasnost, změna k lepšímu, meditace, duchovní síla.

Vztahy - blíží se nový vztah nebo oživující fáze již existujícího vztahu - hledání vnitřního souznění se sebou a s partnerem - ale též lehkovážný, na sebe orientovaný postoj ve vztahu.

Povolání - snaha o úspěch - síla prosadit se - radost z rizika - nový začátek, který znamená krok blíž k vnitřní spokojenosti (např. samostatnost, studium, nové pracovní místo) - ale též nebezpečí bezohlednosti.

Krátké poselství: Jsi připraven na nový začátek. Všechna znamení ukazují na změnu k lepšímu ve tvém životě. Pohlédni do sebe a naslouchej moudrosti svého vnitřního vedení. Chce ti něco sdělit a připravit tě na průlom do nové fáze tvého života. Využij všech zkušeností, které na tebe čekají, k rozvinutí svých nejvyšších schopností.

 

Obrazek